![Версія для друку Версія для друку](https://www.dnu.dp.ua/images/print.png)
Аматорському колективу театру танцю «La Vie» ДНУ імені О.Гончара присвоєно звання «народного»
Студентському театру танцю «La Vie» Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара присвоєно звання «Народний аматорський колектив профспілок України».
У 2006 році з ініціативи групи студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара був створений театр танцю «La vie». Розпочавши свій творчий шлях як аматорський самодіяльний колектив, з часом він долучив до себе чимало нових учасників та взяв участь у багатьох творчих заходах університету. Вже у 2008 році театр танцю «La Vie» офіційно увійшов до складу колективів Палацу студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.
![](/press/images/dnuimg5416d71eb53f3.jpg)
Колектив театр танцю «La Vie» складається виключно зі студентів різних факультетів ДНУ. На сьогоднішній день у його складі – 38 учасників.
Особливість танцювального колективу «La Vie» у тому, що він працює у вільному стилі (вільна хореографія та сюжетні танці) з обов’язковим епіграфом. У своїй творчості учасники використовують танець як засіб вираження емоцій та донесення певних ідей до глядача. Відтак, творча діяльність колективу спрямована на фізичне й духовне виховання студентської молоді.
![](/press/images/dnuimg5416d7271152e.jpg)
За 8 років своєї діяльності театр танцю «La Vie» під керівництвом Сергія Бормотова не раз ставав лауреатом і переможцем обласного міжвузівського фестивалю «Студентська весна», міського міжвузівського танцювального фестивалю «Dance Show» й міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «Дніпровська хвиля». Також колектив неодноразово був учасником міжнародних театральних фестивалів «Театральна сесія» і «Рампа». Зокрема, серед здобутків театру – дипломи «За кращу сценографію» («Рампа-2010»), «За краще музичне оформлення» («Рампа-2012»), «За кращу чоловічу роль другого плану» («Театральна сесія-2012») і «За краще музичне оформлення» («Театральна сесія-2013»).
![](/press/images/dnuimg5416d72f472c1.jpg)
Палац студентів ДНУ щиро вітає своїх улюбленців з присвоєнням їм звання «Народний аматорський колектив профспілок України» і бажає подальшого професійного зростання та творчих досягнень.
Палац студентів ДНУ ім. О.Гончара
Факультети
- Української й іноземної філології та мистецтвознавства
- Cуспільних наук і міжнародних відносин
- Історичний
- Психології та спеціальної освіти
- Прикладної математики
- Економіки
- Систем і засобів масової комунікації
- Юридичний
- Фізики, електроніки та комп'ютерних систем
- Фізико-технічний
- Механіко-математичний
- Хімічний
- Біолого-екологічний
- Медичних технологій діагностики та реабілітації
Коледжі
- Машинобудівний фаховий коледж
- Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування
- Жовтоводський промисловий фаховий коледж
- Фаховий коледж економіки та бізнесу