![Версія для друку Версія для друку](https://www.dnu.dp.ua/images/print.png)
Об'єднані наукою
Днями Фонд соціального захисту, підтримки і допомоги вченим України та членам їх сімей відсвяткував дві визначні події: 18-у річницю та ювілей голови Фонду Лариси Лук'янівни Чередниченко. Звичайно, Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара не зміг залишитися осторонь цієї події, адже вчені нашого навчального закладу завжди брали активну участь у житті Фонду.
З нагоди обох ювілеїв у Будинку вчених відбувся святковий концерт, на який були запрошені науковці області. Фонд соціального захисту вчених та його ювілярку привітали заступник начальника Управління і науки Дніпропетровської міської ради Віктор Костянтинович Горячев, керівник соціально-гуманітарних проектів фонду «Українська перспектива» Марія Іванівна Пустова та інші почесні гості.
![](/press/images/dnuimg55155f5165c0d.jpg)
Усі 18 років Фонд соціального захисту, підтримки і допомоги вченим об'єднував науковців області у їх бажанні приносити користь суспільству. Його керівництвом було організовано безліч благодійних акцій, концертів, обласних, міжвузівських конкурсів та презентацій наукових публікацій.
«Сьогодні я відчуваю радість, гордість і задоволення від тієї роботи, яку виконувала всі ці роки, – поділилася емоціями Лариса Лук'янівна Чередниченко. - У нашій організації працюють безкорисливо, і я вдячна всім, хто підтримував і підтримує нас. Маємо приємну новину: майже за два десятки років у нашому фонді зібралося дуже багато наукових матеріалів, тож ми відкрили факсимільну бібліотеку. Бажаючі можуть знайти усі публікації науковців області саме тут».
![](/press/images/dnuimg55155f6d2027f.jpg)
Лариса Лук'янівна розповіла і про доброчинну мету свята – збір коштів для видання книги «Час. Події. Люди»: «У цій книзі ми, науковці, згадуємо час, який прожили разом, події, свідками яких були, людей, що, не зважаючи на обставини, продовжували вчити школярів і студентів, писати книги, розвивати науку, брати участь у житті фонду».
![](/press/images/dnuimg5515603894bd3.jpg)
«Кожні три роки Фонд соціального захисту вчених випускає в світ видання – це справжня історія, досягнення й стимул для нової роботи, – зазначила у привітанні Марія Іванівна Пустова. – Наш фонд «Українська перспектива» допомагає цій діяльності. Сьогодні наука знаходиться у держави не на першому місці, а це неправильно, бо саме наука є рушійною силою для розвитку будь-якої країни. Побажаємо вченим кращого життя і творчого натхнення, без якого неможлива їхня праця».
![](/press/images/dnuimg5515604600a59.jpg)
Із яскравими привітаннями на подвійному ювілеї виступило безліч музичних колективів, серед яких камерний був ансамбль «Юні віртуози» та представники клубу творчої молоді ДНУ імені О.Гончара «Паростки» Анастасія Камінська і Владислав Чубар на чолі з керівником Оленою Бесараб.
![](/press/images/dnuimg55155fd850d2c.jpg)
![](/press/images/dnuimg55155ff9960ab.jpg)
Колектив Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара приєднується до привітань на адресу Лариси Лук'янівни Чередниченко і бажає їй здоров'я та сил, а справі її життя – процвітання!
Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету
Факультети
- Української й іноземної філології та мистецтвознавства
- Cуспільних наук і міжнародних відносин
- Історичний
- Психології та спеціальної освіти
- Прикладної математики
- Економіки
- Систем і засобів масової комунікації
- Юридичний
- Фізики, електроніки та комп'ютерних систем
- Фізико-технічний
- Механіко-математичний
- Хімічний
- Біолого-екологічний
- Медичних технологій діагностики та реабілітації
Коледжі
- Машинобудівний фаховий коледж
- Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування
- Жовтоводський промисловий фаховий коледж
- Фаховий коледж економіки та бізнесу