![Версія для друку Версія для друку](https://www.dnu.dp.ua/images/print.png)
Студентський семінар «100-річний поступ університетської освіти на берегах Дніпра»
Науково-педагогічний колектив економічного факультету готується до урочистого святкування 100-річчя з дня народження одного з кращих закладів вищої освіти України, що має багатогранну історію і вагомі здобутки – Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. З цієї нагоди 4 жовтня на економічному факультеті пройшов студентський семінар «100-річний поступ університетської освіти на берегах Дніпра».
На семінарі були присутні студенти другого, третього та четвертого курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», а також викладачі кафедри фінансів. Тематика семінару була широкою – від становлення та набутих традицій класичної вищої освіти в європейському просторі з часів середньовіччя до нинішніх здобутків нашого рідного університету.
![](/press/images/dnuimg5bbb6d1420880.jpg)
Студенти економічного факультету продемонстрували глибоке розуміння особливостей університетської освіти, тенденцій її поступального розвитку, знання еволюції університетської освіти на теренах України. Проте особливо теплими були розповіді про 100-річну історію Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
На загальну думку, найбільш цікавою була розповідь про відновлення діяльності нашого університету після Другої світової війни (студентки групи ЕФ-16-1 Юлія Котенко та Аделін Уаба), що відобразила, в яких складних умовах навчалися студенти університету, більшість з яких щойно повернулася з фронту. Непросто було налагодити університетське життя в тяжкі післявоєнні роки, але освітній процес та наукові дослідження відновилися, і наш рідний університет зайняв гідне місце в системі підготовки висококваліфікованих кадрів.
![](/press/images/dnuimg5bbb6d1cd1b54.jpg)
Не меншу цікавість викликали й інші розповіді, серед яких можна відзначити доповіді про еволюцію університетської освіти (студентка групи ЕФ-18у-1 Ірина Бандура), про процес становлення університетської освіти на території майбутньої України та її вплив на розвиток слов’янської культури взагалі (студентка групи ЕФ-18у-1 Карина Вітер), про видатних співробітників економічного факультету (студент групи ЕФ-15-1 Іван Корнієнко).
Проте основним підсумком семінару є те, що студенти економічного факультету глибоко відчувають свою спорідненість з Alma mater, її традиціями та історією.
Завідувач кафедри фінансів Оксана Грабчук
Факультети
- Української й іноземної філології та мистецтвознавства
- Cуспільних наук і міжнародних відносин
- Історичний
- Психології та спеціальної освіти
- Прикладної математики та інформаційних технологій
- Економіки
- Систем і засобів масової комунікації
- Юридичний
- Фізики, електроніки та комп'ютерних систем
- Фізико-технічний
- Механіко-математичний
- Хімічний
- Біолого-екологічний
- Медичних технологій діагностики та реабілітації
Коледжі
- Машинобудівний фаховий коледж
- Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування
- Жовтоводський промисловий фаховий коледж
- Фаховий коледж економіки та бізнесу