![Версія для друку Версія для друку](https://www.dnu.dp.ua/images/print.png)
Відзнака ДНУ від Дніпропетровської облради
Колектив Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відзначений вітальним листом Голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука.
![](/images/news/NEWS/Obl_2.jpg)
Керівництво нашої області таким чином відмітило внесок університетської громади в супротив ворогу, стійкість та послідовність у реалізації завдань вищої школи в надскладних умовах повномасштабної збройної агресії проти нашої держави. Грамоту від імені органу місцевого самоврядування ректорові ДНУ професору Сергію Оковитому вручила секретарка Постійної комісії з питань науки, освіти, соціальної політики та праці облради Тетяна Корнякова.
![](/images/news/NEWS/Obl_3.jpg)
Відзначаючи заслуги ДНУ, Тетяна Всеволодівна наголосила на активній роботі з облаштування на нашій базі тимчасово переміщених університетів, відзначила активну волонтерську діяльність і досягнення науковців у галузі зміцнення обороноздатності України:
– Дніпровський національний університет, дійсно, посів провідну позицію серед ЗВО регіону в протидії агресору в усіх галузях: від соцмереж до волонтерства, від прийому в гуртожитках тимчасово переміщених колег до взаємодії із державними службами. Така активна діяльність із першого дня війни, коли в суспільстві панували розгубленість і невизначеність, була б неможлива без команди ДНУ, особисто ректора Сергія Івановича Оковитого, який щодня на робочому місці організовував колектив та керував усіма процесами.
![](/images/news/NEWS/Obl_1.jpg)
Дякуючи за визнання роботи співробітників та студентів ДНУ, ректор наголосив, що протягом цих дев’яти місяців університет, дійсно, об’єднався для вирішення стратегічних завдань в різних галузях:
- Згадуючи, скільки було зроблено в науковій, міжнародній, медійній, гуманітарній, кібербезпековій та інших галузях, як багато проєктів втілено, – усвідомлюєш, що ми не на мить не сумнівалися в нашій Перемозі. Я особисто і мої колеги впевнені, що народ не можна перемогти, а особливо такий сміливий, волелюбний і гордий народ, яким є українці. Після Перемоги ми докладно розповімо про багато проєктів, до яких долучилися наші вчені, – наш супротив ворогові стане славетною сторінкою в історії Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
![](/images/news/NEWS/Obl_5.jpg)
Алла Бахметьєва, доцентка факультету систем та засобів масової комунікації
Факультети
- Української й іноземної філології та мистецтвознавства
- Cуспільних наук і міжнародних відносин
- Історичний
- Психології та спеціальної освіти
- Прикладної математики
- Економіки
- Систем і засобів масової комунікації
- Юридичний
- Фізики, електроніки та комп'ютерних систем
- Фізико-технічний
- Механіко-математичний
- Хімічний
- Біолого-екологічний
- Медичних технологій діагностики та реабілітації
Коледжі
- Машинобудівний фаховий коледж
- Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування
- Жовтоводський промисловий фаховий коледж
- Фаховий коледж економіки та бізнесу