![Версія для друку Версія для друку](https://www.dnu.dp.ua/images/print.png)
Рада студентів ДНУ на Конгресі Української студентської ліги
Протягом 9-11 грудня в Житомирі відбувався Конгрес Української студентської ліги. Рада студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара вдруге приєдналась до форуму та здобула статус повноправного члена УСЛ.
![](/images/news/NEWS/stud_3.png)
Це дає право голосу та можливість ухвалювати рішення щодо стратегії і вектору розвитку організації, нових проєктів, прийняття нових членів, представництва в різних установах тощо.
![](/images/news/NEWS/stud_4.png)
![](/images/news/NEWS/stud_1.png)
Загалом, до Конгресу доєдналися близько 100 студентів із 50 ЗВО України. Протягом трьох днів делегати мали змогу поспілкуватися з відомими діячами Житомира та представниками міжнародних організацій.
Студентство ДНУ на цих зборах гідно представляла голова студентської ради факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства Олеся Савченко.
![](/images/news/NEWS/stud_2.png)
Українська студентська ліга – організація, створена студентами для студентів з метою розвитку та всебічної підтримки молодіжного ком’юніті, а також рухів і проєктів, що стосуються студентського життя. В умовах війни свідома та активна молодь має відігравати важливу роль у всіх процесах, що відбуваються, адже саме за нею відбудова України.
Голова ради студентів ФУІФМ Олеся Савченко
Факультети
- Української й іноземної філології та мистецтвознавства
- Cуспільних наук і міжнародних відносин
- Історичний
- Психології та спеціальної освіти
- Прикладної математики
- Економіки
- Систем і засобів масової комунікації
- Юридичний
- Фізики, електроніки та комп'ютерних систем
- Фізико-технічний
- Механіко-математичний
- Хімічний
- Біолого-екологічний
- Медичних технологій діагностики та реабілітації
Коледжі
- Машинобудівний фаховий коледж
- Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування
- Жовтоводський промисловий фаховий коледж
- Фаховий коледж економіки та бізнесу