![Версія для друку Версія для друку](https://www.dnu.dp.ua/images/print.png)
Навчальне стажування у Канаді за програмою Mitacs Globalink Research Internship
Студент факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем ДНУ Даниїл Дмитрієв перебуває в Канаді, де проходить 12-тижневе науково-дослідницьке стажування за програмою Mitacs Globalink Research Internship (м. Саскатун, провінція Саскачеван, Канада) на базі Університету Саскачевану. Уже не вперше програма Mitacs пропонує нашим студентам експериментальне навчання у найкращих дослідницьких установах Канади.
![](/images/news/NEWS/Kanada_1.jpg)
– Мене вразила кількість обладнання в лабораторії, у якій я проводжу дослідження. Якщо ж говорити про сам проєкт, то ми працюємо з рентгенівським випромінюванням та наноматеріалами. Цікавий досвід! За період стажування я, абсолютно точно, отримав багато емоцій і завдяки практиці покращив володіння англійською. Було цікаво оцінити та порівняти мислення людей, які живуть за іншим економічним та соціальним устроєм, – розповідає Даниіл. – Усім, хто планує стажування за програмою Mitacs, раджу витратити трохи часу на поверхове знайомство з країною перед подорожжю. Таким чином, вам буде легше знайти продуктові магазини поруч з місцем проживання, розваги, розуміти деякі особливі закони або де знаходиться українська діаспора і чи має вона веб-сайт і таке інше. Запевняю: по приїзді виникне багато запитань, про які ви навіть не думали під час підготовки, і тому попередній пошук інформації зменшить та полегшить вашу «акліматизацію».
![](/images/news/NEWS/Kanada_2.jpg)
Щодо відпочинку, то в місті Саскатун є досить багато всього: музеї, парки, зоопарк, боулінг, гольф, кінотеатри, магазини настільних ігор та інше, – продовжує юнак. – Зазначу, що для мене було деякою несподіванкою побачити велику кількість різноманітних ресторанів на душу населення, вони буквально є майже на кожній вулиці.
Я познайомився з багатьма людьми, і не тільки з місцевими, а й з інших країн, які приїхали сюди працювати чи навчатися. Деякі з них чимось допомогли мені, а з іншими ми просто обмінялися контактами. Головне не боятися розмовляти та заводити знайомства, тому що у переважній кількості випадків під час участі у таких програмах ви маєте можливість налагодити зв'язки з багатьма цікавими особистостями.
Якщо ви маєте бажання взяти участь у якійсь програмі обміну чи стажування, то раджу не зволікати та спробувати свої сили, навіть якщо здається, що шансів обмаль. Щиро бажаю натхнення, терпіння та успіхів!
![](/images/news/NEWS/Kanada_3.jpg)
Усі враження Даниїла Дмитрієва про стажування в Канаді – у розділі «Відгуки учасників програм обміну»: https://www.dnu.dp.ua/view/vrashennya_stydentiv
Зазначимо, що наразі відкритий конкурс на дослідницьке стажування за програмою Mitacs Globalink Research Internship на 2024 рік. Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися на нашій сторінці у фейсбуці: https://www.facebook.com/dnu.iro/
Долучайтеся!
Відділ по роботі з міжнародними організаціями та іноземними партнерами
Факультети
- Української й іноземної філології та мистецтвознавства
- Cуспільних наук і міжнародних відносин
- Історичний
- Психології та спеціальної освіти
- Прикладної математики
- Економіки
- Систем і засобів масової комунікації
- Юридичний
- Фізики, електроніки та комп'ютерних систем
- Фізико-технічний
- Механіко-математичний
- Хімічний
- Біолого-екологічний
- Медичних технологій діагностики та реабілітації
Коледжі
- Машинобудівний фаховий коледж
- Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування
- Жовтоводський промисловий фаховий коледж
- Фаховий коледж економіки та бізнесу