![Версія для друку Версія для друку](https://www.dnu.dp.ua/images/print.png)
Навчальний візит учасників проєкту DigiFLEd до університету Мейнут
Перший навчальний візит проєкту DigiFLEd відбувся у Мейнутському національному університеті Ірландії, де представники університетів-партнерів протягом тижня навчалися та обмінювалися досвідом. Програма включала ознайомлення з платформою Moodle, заняття з основ гейміфікації, а також різноманітні заходи та зустрічі.
![](/images/news/1_Menout_zagalna_konferenc.jpg)
Європейські колеги Орла Ханратті, Кеслін Левачер, Джордж Паломіно, Джонатан Волш та Елісон Фарел підготували насичену програму лекцій, яка стала справжнім джерелом натхнення та нових ідей. Учасники
✔дізналися про найновіші цифрові інструменти для створення онлайн-курсів;
✔обговорили основи ефективного онлайн-навчання;
✔ознайомилися з DigCompEdu Framework;
✔розглянули різноманітні типи онлайн та змішаного навчання;
✔заглибилися в теорії навчання для створення ефективних онлайн-курсів;
✔обговорили важливість присутності викладача в онлайн-просторі;
✔отримали корисні поради щодо планування онлайн-курсів;
✔вивчили способи інтеграції письмових завдань в онлайн-курси;
✔визначили ключові елементи ефективного онлайн-навчання.
Лекції стали платформою для обміну досвідом, жвавих дискусій та обговорень. Представники університетів-партнерів ділилися думками, репрезентували різноманітні практики викладання та обговорювали, як найкраще адаптувати отримані знання для студентів, почерпнувши чимало корисного від ірландських колег.
![](/images/news/1_Menout_ginki.jpg)
П’ятиденний навчальний візит був насичений не лише різноманітними академічними подіями, а й культурними заходами. Учасники проєкту познайомилися з культурою Ірландії, побували на екскурсії кампусом, зустрілися в соціальному просторі бізнес-школи, відвідали бібліотеку Рассела, подивилися історичні колекції коледжу Святого Патріка та отримали задоволення від морської прогулянки у невеличкому містечку Хоут. Це було незабутньо!
![](/images/news/1_Menout_zagalna.jpg)
Перший навчальний візит проєкту DigiFLEd став унікальною можливістю поспілкуватися з європейськими колегами, навчитися і поділитися досвідом. З нетерпінням чекаємо майбутньої співпраці з нашими партнерами для досягнення цілей проєкту!
З вдячністю Еммануелю Кіпреосу, Лізі О’Реган та Тетяні Боровій з Мейнутського національного університету Ірландії!
Кафедра англійської мови для нефілологічних спеціальностей
Факультети
- Української й іноземної філології та мистецтвознавства
- Cуспільних наук і міжнародних відносин
- Історичний
- Психології та спеціальної освіти
- Прикладної математики
- Економіки
- Систем і засобів масової комунікації
- Юридичний
- Фізики, електроніки та комп'ютерних систем
- Фізико-технічний
- Механіко-математичний
- Хімічний
- Біолого-екологічний
- Медичних технологій діагностики та реабілітації
Коледжі
- Машинобудівний фаховий коледж
- Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування
- Жовтоводський промисловий фаховий коледж
- Фаховий коледж економіки та бізнесу