Акредитація освітньо-наукових програм «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» зі спеціальності 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти
16-17 жовтня 2024 року в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулися зустрічі з експертами для проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» (ID 47804) зі спеціальності 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти.
Експертна група працювала у складі:
Фриз Сергій Петрович – доктор технічних наук, професор кафедри телекомунікацій та радіотехніки, доцент кафедри геоінформаційних і космічних систем (Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова) керівник експертної групи;
Юцкевич Святослав Сергійович – кандидат технічних наук, доцент (Національний авіаційний університет);
Капінус Олександра Олександрівна – Національний аерокосмічний університет.
У нашому університеті зустрічі проводилися у дистанційному форматі з ректором Сергієм Оковитим та проректорами, представниками допоміжних структурних підрозділів та адміністративним персоналом, науково-педагогічними працівниками білого-екологічного факультету, здобувачами та випускниками за цими освітніми програмами, представниками студентського самоврядування, роботодавцями.
Гарант освітньо-наукової програми «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» Сергій Олександрович Давидов представив свою освітню програму, розповів про її актуальність та особливості, показав навчальні лабораторії та матеріальну базу практичної складової освітнього процесу, відмітив отримані високі результати освітньої та наукової діяльності, співпрацю зі стейкхолдерами – Національним центром аеро-космічної освіти молоді ім. О.М. Макарова ДКАУ, КБ Південне ім. М.К. Янгеля, ТОВ «ФЛАЙТКОНТРОЛ», Інститутом технічної механіки Національної академії наук України і Державним космічним агентством України, окреслив перспективи розвитку спеціальності 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка.
На зустрічах панувала доброзичлива приємна атмосфера, обговорювалася актуальність освітньої програми.
Експертна група підкреслила, що усі зустрічі відбулися своєчасно та на високому рівні. Також відзначили участь декана фізико-технічного факультету Анатолія Саніна та роботу гаранта Сергія Давидова у організації освітнього процесу здобувачів третього рівня, матеріальну базу та велике майбутнє цієї галузі. Вподобали спілкування з аспірантами та випускниками освітньої програми, відмітили як вони вболівають за кафедри та факультет, кар’єрний зріст та досягнення високих результатів у професійній діяльності. Експерти зазначили, що здобувачі, випускники та стейкхолдери зацікавлені у розвитку ОНП «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», адже надавали свої пропозиції та рекомендації щодо удосконалення освітньої програми та освітнього процесу на зустрічах.
Академічна спільнота університету отримала пропозиції та рекомендації щодо покращення якості освітнього процесу.
Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету
Факультети
- Української й іноземної філології та мистецтвознавства
- Cуспільних наук і міжнародних відносин
- Історичний
- Психології та спеціальної освіти
- Прикладної математики та інформаційних технологій
- Економіки
- Систем і засобів масової комунікації
- Юридичний
- Фізики, електроніки та комп'ютерних систем
- Фізико-технічний
- Механіко-математичний
- Хімічний
- Біолого-екологічний
- Медичних технологій діагностики та реабілітації
Коледжі
- Машинобудівний фаховий коледж
- Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування
- Жовтоводський промисловий фаховий коледж
- Фаховий коледж економіки та бізнесу