Версія для друку

2024: рік досягнень для DigiFLEd-команди ДНУ

Викладачі кафедри англійської мови для нефілологічних спеціальностей ДНУ продовжують активну участь у реалізації проєкту Erasmus+ DigiFLEd, спрямованого на модернізацію викладання іноземних мов в університетах України.

2024 рік став визначним для учасників проєкту. Все розпочалося з успішної установчої зустрічі в січні в Університеті Тампере (Фінляндія). Під час зустрічі було визначено основні цілі та завдання проєкту, обговорено деталі, узгоджено плани реалізації та майбутні заходи. Особливістю заходу стали змістовні лекції від Пяйві Паахти, Кейт Мур та Аннамарі Корхонен.

У межах навчальних візитів до Мейнутського національного університету Ірландії (Ірландія), Університету Західної Македонії (Греція) та Університету Тампере (Фінляндія) залучені до проєкту фахівці мали змогу познайомитися з чудовими колегами з університетів-партнерів, отримати безцінний досвід у сфері кращих практик викладання іноземних мов, використання цифрових інструментів для вивчення мов і міжкультурної комунікації. Ці зустрічі розширили перспективи команди та сприяли міжнародній співпраці.

Важливим етапом для проєкту DigiFLEd було офіційне внесення до Секретаріату Кабінету Міністрів України та отримання реєстраційної картки №5635. Ця подія стала важливим кроком до реалізації цілей і завдань проєкту, відкривши шлях до закупівлі сучасного обладнання в межах міжнародної технічної допомоги. Українські університети-партнери мають змогу покращити свої технічні можливості завдяки інтерактивним дошкам, камерам для відеоконференцій, студійним комплектам для звукозапису, системам відеоконференцій, екшн-камерам для створення навчальних відео та VR/AR-курсів.

Цього року команда DigiFLEd разом із міжнародним відділом ДНУ долучилася до святкування Erasmus Days 2024. Під час заходу було представлено досягнення проєкту DigiFLEd і обговорено міжнародну академічну співпрацю.

Завершено виконання Робочого пакету 2, в результаті чого був оприлюднений Звіт із бенчмаркінгу. Цей етап передбачав аналіз і порівняння практик використання цифрових інструментів у викладанні іноземних мов на основі навчальних візитів до Мейнутського національного університету Ірландії (Ірландія), Університету Західної Македонії (Греція) та Університету Тампере (Фінляндія).

Запущено навчальні модулі DigiFLEd, які стали значним етапом у проєкті. Представники семи українських університетів долучилися до освітніх і методичних модулів, розроблених європейськими партнерами. Модулі спрямовані на підвищення ефективності викладацьких практик й інтеграцію сучасних інформаційних та комунікаційних технологій в освітній процес.

У 2024 році команда DigiFLEd Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара зробила вагомий внесок у модернізацію викладання іноземних мов та продовжила впроваджувати інновації й цифрові технології в освіту.

Кафедра англійської мови
для нефілологічних спеціальностей


ГончарTV ГончарFM Газета Анонси Чому ДНУ Welcome to DNU Facebook Instagram Youtube Telegram