
Екскурсія на підприємство-стейкхолдер: ПрАТ «Оріль-Лідер»
Студенти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара здійснили екскурсію на підприємство з мережі партнерського міжнародного агрохолдингу МХП – ПрАТ «Оріль-Лідер». На локації підприємства наші студенти пройшли квест з відвідування виробничих підрозділів.

Це – черговий захід у низці активностей з агрохолдингом МХП після підписання Меморандуму про співробітництво. Поїздку на екскурсію студентів різних факультетів організовували співробітники Центру кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом ДНУ.

Зокрема, до складу екскурсійної групи увійшли найактивніші здобувачі за такими спеціальностями:
– D3 Менеджмент;
– D5 Маркетинг;
– G2 Технології захисту навколишнього середовища;
– G3 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
– G7 Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка;
– G9 Прикладна механіка;
– G12 Авіаційна та ракетно-космічна техніка;
– G13 Харчові технології;
– G21 Біотехнології та біоінженерія.


ПрАТ «Оріль-Лідер» (ТМ «Наша Ряба»), історія якого налічує 45 років, зустріло студентів спеціалізованими цікавинками:
- цехом забою та переробки, де співробітники департаменту інженерно-технологічного обслуговування пояснили здобувачам особливості технічної підтримки обладнання й устаткування, а представники відділу якості презентували технології виробництва, що відповідають міжнародним стандартам безпечності харчових продуктів;
- високотехнологічною мікробіологічною та фізико-хімічною лабораторією, де фахівці підприємства продемонстрували процес аналізу сировини та готової продукції за допомогою сучасного обладнання;
- біогазовим комплексом, що є, перш за все, екологічним проєктом МХП. Студентам показали ділянки ферментації та когенерації «зеленої» енергії за рахунок переробки органічних відходів за принципом «з поля починається і на поле ж повертається»;
- моделлю організації процесів управління виробничим підприємством та просування бренду топового роботодавця (за рахунок таких складників як стабільні умови праці, професійний розвиток і кар’єрне зростання).


Студенти ДНУ спеціальностей D3 Менеджмент та G13 Харчові технології скористалися пропозицією компанії перейти до денної форми здобуття освіти з елементами дуальної.

Ось так описує свої враження Андрій Левенець, здобувач спеціальності D3 Менеджмент:
– На мою думку, дуальна форма навчання – це можливість отримати практичні навички та гарантовано працювати за фахом. Більшість роботодавців очікують, що у претендента на посаду буде досвід роботи, і дуальна освіта – це можливість цей досвід отримати.

Дякуємо нашим партнерам за гостинність, відкритість і широкі можливості, створювані для молоді! Студентство ДНУ занурилося в атмосферу діяльності міжнародного агрохолдингу та через власний досвід пересвідчилася, що МХП – це Many Happy People!
Директорка Центру кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом
Ганна Нямещук
Факультети
- Української й іноземної філології та мистецтвознавства
- Cуспільних наук і міжнародних відносин
- Історичний
- Психології та спеціальної освіти
- Прикладної математики та інформаційних технологій
- Економіки
- Систем і засобів масової комунікації
- Юридичний
- Фізики, електроніки та комп'ютерних систем
- Фізико-технічний
- Механіко-математичний
- Хімічний
- Біолого-екологічний
- Медичних технологій діагностики та реабілітації
Коледжі
- Машинобудівний фаховий коледж
- Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування
- Жовтоводський промисловий фаховий коледж
- Фаховий коледж економіки та бізнесу