Дорогі колеги-науковиці!
Щиро вітаю вас із Міжнародним днем жінок і дівчат в науці!
Ваша наукова активність і дослідницький хист у такий нелегкий воєнний час робить Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара міцним і стабільним. Ви продовжуєте розвиватися, відкриваєте нові сучасні напрями, долучаєтеся до європейських проектів, міцно тримаєте освітній фронт.
Завдяки вашим глибоким знанням і натхненню сьогодні весь світ дізнається про наукові здобутки незламної України, ви представляєте сучасний ДНУ в університетах Європи.
Минулого року маємо завдяки нашим науковицям значні здобутки. Дві аспірантки університету достроково захистили дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії у разових спецрадах ДНУ: Юлія Резніченко та Дар’я Мошак.
Учене звання професора було присвоєно чотирьом співробітницям ДНУ: Ользі Притомановій, Ользі Воронковій, Олесі Марченко, Валерії Корольовій.
Також учене звання доцента отримали: Єлизавета Фаузі, Олена Грабильнікова, Юлія Воронкова, Тетяна Глоба.
Сердечно бажаю вам, наші прекрасні науковиці, витримки і міцності, наснаги до наукового пошуку, невичерпної дослідницької енергії, нових вагомих здобутків та непохитної віри в Перемогу України!
З повагою
ректор Сергій Оковитий