Факультет систем і засобів масової комунікації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара отримав диплом партнера Національної спілки журналістів України і Європейської федерації журналістів.
Диплом факультету за участь у проєкті «У фокусі – КРИМ» вручили голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко і голова обласної організації НСЖУ Олексій Ковальчук.
Онлайн-курс для журналістів «У фокусі – КРИМ», який наші студенти опановували протягом довоєнного року, сприяв обізнаності майбутніх медійників про роботу журналістів в окупованому Криму, про досвід і нові підходи до отримання інформації про життя на окупованій території, про поширення інформації для аудиторії з усіх регіонів України. Із початком повномасштабного вторгнення ворога на територію нашої держави ці знання набули особливої актуальності.
Інформаційний спротив медійників протягом року війни став основною темою зустрічі з очільником професійної спілки Сергієм Томіленком.
– Дніпро – це центр незламності України, а журналісти Дніпра дають гідну відсіч ворогу на інформаційному фронті, – зауважив пан Сергій. – Саме тут знаходили прихисток і допомогу журналісти з Маріуполя, Бердянська, Мелітополя.
Хвилиною мовчання колеги вшанували памʼять 50 українських журналістів, які загинули за цей рік війни.
Доцентка кафедри масової та міжнародної комунікації Алла Бахметьєва