Версія для друку

Міжнародна виставка технологій RAPID+TCT 2024

Здобувач освітньо-наукового ступеня доктора філософії на факультеті прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Станіслав Орлов взяв участь у міжнародній виставці технологій RAPID+TCT 2024: AM IN LOS ANGELES, що проходила 25-27 червня в Los Angeles Convention Center (Каліфорнія, США).

Виставка RAPID+TCT – відома як найбільша в Північній Америці щорічна подія з адитивного виробництва та промислового 3D-друку, організована двома лідерами індустрії заходів із 3D-технологій SME та Rapid News Publications. Уже понад 30 років RAPID+TCT визначає вирішальну роль адитивного виробництва та промислового 3D-друку, продовжуючи створювати, тестувати, вдосконалювати та виготовляти нові продукти найшвидшими та економічнішими темпами. Щороку понад 100 лідерів компаній-лідерів галузі, серед яких Apple Inc, Ford, Harvard University, Microsoft Corp, The Boeing Co та інші, збираються під одним дахом, щоб отримати новітні 3D-технологічні рішення та вдосконалити свою експертизу в галузі адитивного виробництва. Наприклад, саме тут можна побачити новаторські оголошення про продукти, ознайомитися з практичними виставками, дізнатися про реальні рішення для адитивного виробництва від найповажніших експертів галузі та поспілкуватися з тисячами колег у галузі.

Новинками 2024 року, зокрема, стали Hollywood Showcase, дослідження ролі AM у кіномагії і The Discovery Zone, стартовий майданчик для новачків із новаторськими ідеями.

А ще цьогоріч на події вперше представлявся інноваційний циліндричний 3D-принтер, спроєктований та зібраний командою розробників із США на чолі з Олександром Школьником. Команда випустила патент 3D-принтера на основі центрифуги, яка вирішує багато проблем, пов'язаних з друком на існуючих технологіях виробництва з рідкого полімеру.

Для представленого принтера дослідник із ДНУ Станіслав Орлов розробив нові методи слайсінгу моделей із використанням обчислювальної геометрії, а зараз продовжує працювати над створенням програмного забезпечення для підготовки моделей до друку. Розробка цього продукту є дуже важливою для цієї інноваційної технології, оскільки дозволить користувачу швидко та інтуїтивно зрозуміло підготувати моделі до друку, використовуючи ефективні алгоритми 3D-геометрії.

У ДНУ Станіслав Орлов нині здобуває третій освітньо-науковий ступінь доктора філософії за спеціальністю 113 Прикладна математика. Він проводить наукові дослідження на тему «Методи обчислювальної геометрії у створенні програмного забезпечення для інноваційного циліндричного 3D-друку» на кафедрі обчислювальної математики та математичної кібернетики факультету прикладної математики. Науковою керівницею Станіслава є доцентка кафедри Тетяна Наконечна – висококваліфікована фахівчиня своєї справи, вимоглива і рішуча, активна, наполеглива, відповідальна, яка завдяки цьому привертає увагу молодих талановитих науковців.

Першим вагомим результатом спільної роботи стала участь Станіслава Орлова у цій визначній події з адитивного виробництва та промислового 3D-друку RAPID+TCT 2024: AM IN LOS ANGELES.

Факультет прикладної математики
ІАА «УНІ-прес»