Версія для друку

Студент ДНУ – чемпіон Європи з веслування на човнах «Дракон»

Другокурсник факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Дмитро Смірнов-Веніславський у складі національної збірної України став чемпіоном Європи з веслування на човнах «Дракон». За підсумками змагань команда України посіла І загальнокомандне місце та здобула Кубок Нації.

XV Чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» проводився з 4 по 7 липня на веслувальному каналі у місті Рачиця (Чехія). Змагання під егідою Асоціації EDBF об’єднали веслярів з 15 країн Європи.

Дмитро, студент спеціальності 122 Комп’ютерні науки (група КС-22-1), взяв участь у змаганнях на дистанціях 200, 500, 1000 та 2000 м у класі човнів Д 12, Д 22 (вікова категорія U – 24 та прем’єр). Показавши високий клас дніпровського веслування, наш спортсмен здобув одну золоту і чотири срібні медалі на різних дистанціях.

Разом зі збірною України, що посіла І загальнокомандне місце, Дмитро став чемпіоном Європи та здобув Кубок Нації. Також студент ДНУ виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

Тепер у жовтні 2024 року Дмитро Смірнов-Веніславський в складі національної збірної планує виступ у відбіркових змаганнях на Філіппінах для участі у Всесвітніх спортивних іграх у Китаї в 2025 році.