See a goal in the knowledge sea, Find new you, Create bold things, What drives you – такі мотиватори для студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара обрали в компанії SoftServe для оформлення нового компʼютерного класу.
– Я дуже тішуся, що завдяки співпраці я можу впливати на формування прогресивних і професійних людей для майбутнього нашої держави. Я дуже хочу, щоб кожен із вас побачив тут мотиватор для себе, щоб йому захотілося, використовуючи сучасні можливості ДНУ та нашої компанії, навчатися, розвиватися, креативити, створювати сміливі проєкти. Скільки би ми не говорили про певні переваги дистанційного навчання, ми розуміємо, що найкраще навчатися в аудиторіях, спілкуватися, обмінюватися ідеями, тому долучилися до модернізації цього компʼютерного класу. Будьте спраглими до знань і прагніть успіху! – звернулася до студентів факультету прикладної математики та інформаційних технологій Олена Корсун, директорка південно-східного регіону ІТ-компанії SoftServe, на відкритті нового комп’ютерного класу.
Цього разу компанія SoftServe передала ДНУ 80 компʼютерних столів та 12 компʼютерів, а загалом співпраця триває багато років, у 2022 році вона була пролонгована двосторонньою угодою.
Про роль фахівців з інформаційних технологій, компʼютерної інженерії та кіберзахисту в сучасному світі говорив ректор університету, член-кореспондент НАН України Сергій Оковитий:
– Ми прагнемо, щоб ви під час навчання набули практичного досвіду в потужних ІТ-компаніях, таких як SoftServe, і щоб під керівництвом наших досвідчених викладачів після закінчення навчання в ДНУ вийшли на ринок праці затребуваними фахівцями. Очевидно, що технології штучного інтелекту, інтернету речей, SMART-технології вже сьогодні відіграють провідну роль у нашому житті, і їх значення посилюватиметься.
Також ректор розповів студентам про свій досвід у програмуванні, адже, здійснюючи наукові дослідження та реалізуючи методи компʼютерного моделювання хімічних процесів, використовуючи мову програмування Python, розробляв програми для автоматизації обрахунку експериментальних результатів.
Деканеса факультету прикладної математики та інформаційних технологій, член-кореспондент НАН України Олена Кісельова розповіла студентам першого й другого курсу, запрошеним на відкриття аудиторії, про багаторічне співробітництво із SoftServе, про спільні освітні ініціативи, розробку бакалаврських і магістерських дипломних проєктів за кейсами компанії; інтернатуру й перші робочі місця для студентів, програми підвищення кваліфікації для викладачів тощо.
– Ми раді, що в цьому освітньому просторі втілився ще один наш спільний проєкт. SoftServе – одна і компаній, що формують український ІТ-ринок та долучаються до багатьох освітніх ініціатив. Також ця компанія надає студентам широкі можливості для самореалізації, – відзначила Олена Михайлівна.
Партнери ДНУ переконані, що інвестиції в освіту окупляться у майбутньому сталим розвитком української ІТ-галузі.
Інформаційно-аналітичне агентство
Дніпровського національного університету